:: دوره 26، شماره 281 - ( 11-1394 ) ::
جلد 26 شماره 281 صفحات 10-13 برگشت به فهرست نسخه ها
رئیس گروه بین المللی رهشهر تأکید کرد مسئولیت اجتماعی پاشنه آشیل سازمانهای چابک
چکیده:   (1024 مشاهده)

اشاره
با نخستین ورود به محوطه ساختمان شرکت رهشهر، حسی به انسان دست میدهد توأم با امنیت،سادگی همراه با استاندارد، زیبایی
و آرامش در جهت تلطیف روح و روان آدمی طوری که در مسیر ورود، از بزرگان دین، علم، و ادب و هنر، آموزه هایی نص بشده است
که نه تنها منابع انسانی شرکت، بلکه تمام میهمانان، کارفرمایان و مشتریانی را که به هر دلیل به آنجا وارد میشوند با نکات ارزند های
روبه رو میسازد. ازجمله: خودباوری، تواضع، گذشت، فداکاری، محبت ورزیدن، همدلی، تشویق یکدیگر، ساده زیستی، واقع بینی، خوش بینی، بردباری، خویشتن داری ، خوش قولی و خو شخلقی، تعادل و میانه روی، عمل گرایی و درنهایت، مسئولیت پذیری و میآموزند تا از ظاهرسازی دور شوند، از ریاکاری بپرهیزند، چاپلوسی نکنند، بی ثباتی در رأی نداشته باشند، حسادت نورزند و حریص نباشند.
در تمام طبقات این شرکت، فرایندهای علمی جریان دارد که تماما بر اساس تفکر، اندیشه، تخصص، همدلی، خودباوری، عشق و دل و
بازهم مسئولیت پذیری است با خروجی هایی که همگی ریشه در منابع انسانی توسع هیافته، متخصص و مسئول این شرکت دارد. مهندسان، مشاوران ارشد و دان شآموختگان دانشگا ههای بزرگ کشور گرد هم آمده اند تا به خلق ارزش برای رفع گره ها، مشکلات و کاستیهای صنعتی، اقتصادی، ارتباطی، علمی و فرهنگی کشور بپردازند.آ نها اید ههایی را به عمل تبدیل میکنند که نیاز امروز جامعه است. پشت چنین روند پویا، مدیری با تفکری ناب قرار دارد که با توسل به خدای بزرگ و اتکا به دانش، تخصص و اندیش ههای خود و سایر منابع انسانی خلاق به عنوان سرمایه های باارزش و مشهود سازمان، به ارتقای حس مسئولیت پذیری کارکنان و تمام مخاطبان شرکت رهشهر م یپردازد.
آنچه در پی میخوانید،مصاحب های است با آقای مهندس سید محمدعلی کیائی، رئیس گروه بی نالمللی رهشهر، که نشان داده اند، ایده های ناب تک تک منابع انسانی متخصص در تمام سازما نها چگونه خلق ارزش م یکنند و به فرایندهای اجرایی تبدیل میشوند تا جامعه را به لحاظ صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و نیز فرهنگی متحول سازند. مدیری که تمام هم و غم و تلاشش، توانمندسازی کارکنان، یافتن شیوه های علمی جذب سرمایه گذاران برای توسعه صنعتی، رفع آلودگیهای هوا و محیط، اجرای باکیفیت پروژه های صنعتی کشور، ارائه شیوه های حل بحران آب و کمک به بهبود وضعیت صنایع در قالب انجام پروژ ههای صنعتی است. این مصاحبه را میخوانیم.

متن کامل [PDF 191 kb]   (1 دریافت)    
نوع مطالعه: كاربردي | موضوع مقاله: عمومی
دریافت: ۱۳۹۴/۱۲/۲ | پذیرش: ۱۳۹۴/۱۲/۲ | انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲
ارسال نظر درباره این مقاله
نام کاربری یا پست الکترونیک شما:

CAPTCHA code


XML     Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:


رئیس گروه بین المللی رهشهر تأکید کرد مسئولیت اجتماعی پاشنه آشیل سازمانهای چابک. ماهنامه علمی - آموزشی تخصصی مدیریت تدبیر. 1394; 26 (281) :10-13

URL: http://tadbir.imi.ir/article-1-3093-fa.htmlدوره 26، شماره 281 - ( 11-1394 ) برگشت به فهرست نسخه ها