ماهنامه علمی - آموزشی تخصصی مدیریت تدبیر- درباره ما
درباره ما درباره ما

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1396/8/1 | 
ماهنامه تدبیر (تحت امتیاز سازمان مدیریت صنعتی)، با هدف انتشار روزآمدترین مفاهیم و دانش مدیریت در میان مدیران، کارشناسان و مشاوران بنگاه‌ها و سازمان‌ها، دانشجویان و استادان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، از اوایل سال 1369 پی در پی و بدون وقفه چاپ و منتشر شده است.

این سایت که متعلق به ماهنامه تدبیر می‌باشد، با سه هدف راه‌اندازی شده است:
  • دریافت مقالات: افراد علاقه‌مند به انتشار مقاله در ماهنامه تدبیر می‌توانند با مراجعه به سایت، به لینک "راهنمای نویسندگان" مراجعه نموده و مراحل ثبت نام و بارگذاری مقاله را گام‌به‌گام و مطابق راهنما انجام دهند. همه مقالات در هیئت تحریریه ماهنامه تدبیر مورد داوری قرار می‌گیرند و در صورت تأیید، در مجله منتشر خواهند شد. حداقل زمان داوری مقالات دو ماه می‌باشد. زمان و شرایط چاپ در اختیار دفتر ماهنامه می‌باشد.
  • اشتراک مجله: علاقه‌مندان به اشتراک ماهنامه تدبیر می‌توانند با مراجعه به لینک "اشتراک تدبیر" فرم اشتراک مجله را دریافت نموده و پس از تکمیل اطلاعات، به همراه فیش واریز وجه به دفتر ماهنامه به شماره نمابر 22043001 یا ایمیل tadbir@imi.ir ارسال نموده و اشتراک خود را از طریق شماره 88604222 داخلی 3043 پیگیری نمایند. توضیح: علاقه‌مندان به اشتراک مجله،‌ در صورت باز بودن درگاه پرداخت الکترونیک، می‌توانند وجه اشتراک را به‌صورت آنلاین پرداخت نمایند.
  • خرید مقالات: علاقه‌مندان به خرید مقاله می‌توانند از طریق لینک "آرشیو مقالات" مقاله مورد نظر را انتخاب کرده و روی بخش "متن کامل (PDF)" کلیک کرده تا درگاه خرید باز گردد (لطفاً پیش از خرید، قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید).

 
نشانی مطلب در وبگاه ماهنامه علمی - آموزشی تخصصی مدیریت تدبیر:
http://tadbir.imi.ir/find-1.68.31.fa.html
برگشت به اصل مطلب